Koncert učitelů

Vážení rodiče, žáci, studenti, přátelé ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady, vzhledem k měnícím se nařízení vlády a MZCR mohou v současné době natáčet v poděbradském divadle on-line koncerty pouze umělci v rámci zaměstnání nebo podnikání, a to se žáků ZUŠ netýká. Rozhodli...

Provoz ZUŠ od 12.4.2021

Od pondělí 12. 4. 2021 podle režimových opatření MŠMT může na ZUŠ, kromě distanční výuky, probíhat prezenční výuka 1 žák + 1 učitel na individuálních předmětech hudebního oboru a kontaktní konzultace 1+1 na hromadných předmětech, podle domluvy s učitelem, za dodržení...

Online koncert 27.4.2021 v 18. hodin

Srdečně Vás zveme na online koncert žáků ZUŠ Poděbrady, který můžete v premiéře sledovat 27.4.2021 v 18. hod. na  www.facebook.com/divadlopodebrady Ke shlédnutí zůstávají všechny on-line koncerty ZUŠ od září 2020 na stránkách MKC  ipodebrady.cz . Program: 21.4.2021...

Školy bohužel opět distančně

Dle nařízení Vlády a MŠMT ČR pokračuje výuka na ZUŠ Poděbrady od 4. ledna 2021 opět  distančním způsobem na všech oborech školy. Povinnost vyučovat distančně se v ZUŠkách vztahuje i na žáky 1. a 2. tříd.  S ohledem na povinnost vyšších odborných škol, základních...

PF 2021

Krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a pohody v novém roce 2021 přeje kolektiv Základní umělecké školy Poděbrady PF 2021

ZUŠka aktuálně

Od pondělí 7. 12. podle současného nařízení můžeme vyučovat hromadné předměty v počtu 10 osob ve třídě – 9 žáků + učitel. Informace jak bude rozdělena výuka početnějších skupin na hromadných oborech a předmětech dostanete na e-mail, který jste uvedli v přihlášce, od pedagogů příslušného předmětu do pátku 4.12.

ZUŠka bohužel stále učí distančně

Dle nařízení Vlády a MŠMT ČR pokračuje výuka na ZUŠ Poděbrady ode dne 2. listopadu 2020 od 0:00 hod. do dne 20. listopadu 2020 do 23:59 hod. distančním způsobem na všech oborech školy.  S ohledem na povinnost vyšších odborných škol, základních uměleckých škol a...

V ZUŠ Poděbrady je opět distanční výuka

VÝUKA  V  ZUŠ  V  OBDOBÍ  OD  14.10.  DO  30.10. 2020 Na základě nařízení vlády je škola uzavřena  ZUŠ  OTAKARA  VONDROVICE  V  PODĚBRADECH                                                                             od  středy  14. 10.  do  pátku  23. 10. 2020...

BENEFIČNÍ KONCERTY PRO VÁŽKU

BENEFIČNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ V ÚTERÝ 22. ZÁŘÍ OD 18 HODIN V DIVADLE NA KOVÁRNĚ   SE   N E K O N Á DRUHÝ BENEFIČNÍ KONCERT VE STŘEDU 23. ZÁŘÍ OD 18 HODIN V DIVADLE NA KOVÁRNĚ ,,Kdyby tisíc klarinetů,, SE  K O N Á (pokud nebude změna v provozu divadla) Sledujte naše...

INFORMACE K PROVOZU ZUŠ OD 18.9.2020

INFORMACE K PROVOZU ZUŠ VZHLEDEM K MIMOŘÁDNÉMU OPATŘENÍ MŠMT S ÚČINNOSTÍ OD 18. 9. RESPEKTIVE OD 21. 9.2020 Pro ZUŠ platí totéž jako pro 2. st. ZŠ, střední a vyšší odborné školy, konzervatoře a další střední školy. To znamená povinnost nošení ochrany dýchacích cest...

Taneční kurz (DČ TO) Poděbrady

Taneční kurz - DČ TO v Poděbradech zahájil v pátek 11. září. Výuka bude probíhat od 12.30 - 14.00 první skupina, od 14.10 - 15.40 druhá skupina v tanečním sále ZUŠ, č.30 v prvním poschodí. Roušky jsou povinné v prostorech schodišť, chodeb + WC

Ředitelské volno 29. a 30.6.2020

V týdnu od 22.6. do 26.6. probíhá výuka na všech oborech dle pokynů jednotlivých učitelů. Žáci obdrží vysvědčení na své závěrečné hodině na jednotlivých oborech. 29. a 30. června je uděleno žákům ředitelské volno. Výsledky talentových zkoušek pro přijetí ke studiu na...

Online koncerty

 V pondělí 22.6. od 19 hodin můžete sledovat na www.facebook.com/divadlopodebrady Klavírní recitál Pavla Vondráčka a jeho hostů ze ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady.   Ve středu 24.6.2020 od  19 hodin přijměte pozvánku na předprázdninový  ZÁVEŘEČNÝ KONCERT ŽÁKŮ...

Dětská akademie od 3.6.2020

Dětská akademie se vrací od středy 3.6.2020 pouze od 16.00 do 17.00 hodin. Prosím  o příchod v 15.55, děti oblečené do cvičebního si převezmu u tanečního sálu a doprovod nebude zůstávat v prostorech školy (hygienické pokyny MŠMT). Děti si vyzvedne doprovod v 17 hodin...

Koncert mladých klavíristů

Srdečně vás zveme na další online koncert -  opět za obrazovky vašich počítačů a mobilních telefonů. Ve středu 27.5. 2020 bude od 19.00 spuštěno živé vysílání Koncertu mladých klavíristů -  žáků ZUŠ Otakara Vondrovice. Živé vysílání se v 19.00 spustí  na facebookové...

Talentové zkoušky pro školní rok 2020-2021

Talentové zkoušky pro školní rok 2020 - 2021 K talentovým zkouškám je nutné použít rezervační systém - bez registrace nemůže dítě přijít ke zkouškám Pro vstup do budovy školy musí mít každé dítě vyplněné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního...

Změny ve výuce od 25.5.2020

Vážení rodiče, od pondělí 25. 5. 2020 zahajují prezenční výuku hromadné předměty - Výtvarný obor, Taneční obor a Literárně dramatický obor - podle pokynů jednotlivých učitelů oboru ! Výuka se řídí hygienickými požadavky, povoleným počtem žáků ve třídách a prostorovými...

Improvizační seminář

Zveme Vás na Improvizační seminář Nely Dusové. Jedná se o seminář pro všechny žáky hudebního oboru se zájmem o jazz, blues, rock, pop a další žánry populární hudby. Aktivní i pasivní účast možná. Základní umělecká škola , středa 12.2.2020, učebna č.9 Improvizační...

PF 2020

                          Krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a pohody v novém roce 2020 přeje kolektiv Základní umělecké školy Poděbrady Vánoční přání 2020        ...

Příběh tance – benefiční představení

V úterý 24. 9.  a ve středu 25. 9. v 18 hodin přivítáme v Divadle Na Kovárně  nové žáky všech oborů na benefičním tanečním představení ,,Příběh tance,,. Představení probíhá i dopoledne pro školy a výtěžek z koncertů je věnován Diakonii ČCE v Libici nad...

Výsledky talentových zkoušek HO

Prosíme přijaté žáky, aby se dostavili hned 2.9.2019 dopoledne k zápisu, nejpozději do 6. 9. 2019. Čekatelé budou umístěni hned po odhlášení žáka z HO. Proto určitě vyčkejte, pár dětí vždy na začátku školního roku zjistí, že z nějakého důvodu již nemohou navštěvovat výuku a odhlásí se. Prosíme též o vyplnění elektronických přihlášek, kdo tak ještě neučinil.

Výsledky talentových zkoušek VO

Prosíme přijaté žáky, aby se dostavili hned 2.9.2019 dopoledne k zápisu, nejpozději do 6.9.2019 Čekatelé budou umístěni hned po odhlášení žáka z VO. Proto určitě vyčkejte, pár dětí vždy na začátku školního roku zjistí, že z nějakého důvodu již nemohou navštěvovat výuku a odhlásí se. Prosíme též o vyplnění elektronických přihlášek, kdo tak ještě neučinil.

Výsledky talentových zkoušek TO

Prosíme přijaté žáky, aby se dostavili hned 2.9.2019 dopoledne k zápisu, nejpozději do 6.9.2019 Čekatelé budou umístěni hned po odhlášení žáka v TO. Proto určitě vyčkejte, pár dětí vždy na začátku školního roku zjistí, že z nějakého důvodu již nemohou navštěvovat výuku a odhlásí se. Prosíme též o vyplnění elektronických přihlášek, kdo tak ještě neučinil.

Výsledky talentových zkoušek LDO

Prosíme přijaté žáky, aby se dostavili hned 2.9.2019 dopoledne k zápisu, nejpozději do 6.9.2019 Čekatelé budou umístěni hned po odhlášení žáka v LDO. Proto určitě vyčkejte, pár dětí vždy na začátku školního roku zjistí, že z nějakého důvodu již nemohou navštěvovat výuku a odhlásí se. Prosíme též o vyplnění elektronických přihlášek, kdo tak ještě neučinil.

Příběh tance

Jako již tradičně, i letos si pro Vás připravili žáci tanečního oddělení pod vedením MgA. Barbory Brandejsové závěrečné taneční představení, letos s názvem PŘÍBĚH TANCE. Přijďte se 18.,19. nebo 20.6. v 18.hod. v Divadle Na Kovárně rozloučit se školním rokem, určitě...

Výuka na ZUŠ v době postupových zkoušek

Od 3.6. do 7.6. 2019 Probíhají na hudebním oboru postupové a přijímací zkoušky podle rozpisu a informací třídního učitele. Přípravná hudební nauka, nauka o hudbě, klavírní seminář, dětský pěvecký sbor Lindušky a Dětská akademie se v týdnu    od 3. 6. do 7. 6. 2019...

Tablo absolventů 2019

TABLO ABSOLVENTŮ 2019 – umístěno vedle kanceláře ZUŠ 3. poschodí Jednotlivá FOTA ABSOLVENTŮ nebo CELKOVÁ FOTA DLE OBORŮ (1, 2,3,) lze objednat v učebně č. 45, 2. poschodí, tam, kde bylo foceno nebo v kanceláři ZUŠ

ZUŠ OPEN JIŽ POTŘETÍ

I letos se naše škola zúčastní celorepublikové akce na podporu základních uměleckých škol ZUŠ OPEN. Přijďte nás podpořit. Malí muzikanti – Otevřená škola Pásmo pro MŠ a Dětskou léčebnu, Hudební sál ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady 31. 5. 2019, 9. – 14. hod. Malujte s...

Vánoční výstava v ZUŠ

Srdečně Vás zveme na Vánoční výstavu prací žáků ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady, která probíhá od 3.12. 2018 - 7.1.2019 v 3.patře základní umělecké školy. Přijďte se svátečně naladit a potěšit se výtvory našich šikovných dětí a jejich učitelek. Plakát vánoce 2018...

VÝSLEDKY TALENTOVÝCH ZKOUŠEK – HUDEBNÍ OBOR

Prosíme přijaté žáky, aby se dostavili hned 3. 9. 2018 dopoledne k zápisu, nejpozději do 7. 9. 2018. Čekatelé budou umístěni hned po odhlášení žáka v HO. Proto určitě vyčkejte, pár dětí vždy na začátku školního roku zjistí, že z nějakého důvodu již nemohou navštěvovat výuku a odhlásí se. Prosíme též o vyplnění elektronických přihlášek, kdo tak ještě neučinil.

Talentové zkoušky – VÝTVARNÝ OBOR

Prosíme přijaté žáky, aby se dostavili hned 3. 9. 2018 dopoledne k zápisu, nejpozději do 7. 9. 2018. Prosíme též o vyplnění elektronických přihlášek, kdo tak ještě neučinil. Žáci přijatí do Doplňkové činnosti budou navštěvovat výtvarné kurzy od poloviny září do poloviny června nejspíše vždy v úterý od 13.00 – 15.15 hod či 15.30 – 17.45 hod.

Výsledky talentových zkoušek – TANEČNÍ OBOR

Prosíme přijaté žáky, aby se dostavili hned 3. 9. 2018 dopoledne k zápisu, nejpozději do 7. 9. 2018. Čekatelé budou umístěni hned po odhlášení žáka v TO. Proto určitě vyčkejte, pár dětí vždy na začátku školního roku zjistí, že z nějakého důvodu již nemohou navštěvovat výuku a odhlásí se. Prosíme též o vyplnění elektronických přihlášek, kdo tak ještě neučinil.

Umělci a děti slaví ZUŠ OPEN

24. 5. 2018 se naše škola opět zúčastní ZUŠ OPEN. KOLONÁDA V rámci festivalu ZUŠ open vystoupí také oddělení zpěvu v populární hudbě ZUŠ Poděbrady a školní pop - rocková, hudební skupina Mameluck. Program připravili Zuzana Janiššová a Jakub Liška, na piano doprovází...