Vážení rodiče,

Vzhledem k nepříznivé situaci šíření nákazy Covid19, rušíme všechna vystoupení v Divadle Na Kovárně  8. + 9. + 13. prosince

také Koncerty žáků v Hudebním sále ZUŠ 7. + 10. prosince a Koncert pěveckých sborů v Evangelickém kostele 14. prosince jsou zrušené !

O možnosti natočit Vánoční koncert bez diváků a umístit ho na Facebook divadla se ještě jedná. Pokud se uskuteční, budou včas informováni učitelé i jejich žáci.

Venkovní koncert Mamáteru 19. 12. na náměstí v Poděbradech je ještě nezrušen, ale  ….?

Taneční obor vyučuje od 6. 12. do konce prosincové výuky pouze online!

Další hromadné předměty LDO, VO, PHV, HN mohou vyučovat ještě kontaktně ( i online dle potřeby), ale žádáme, aby byla přísně dodržována hygiena a kontrola, zda není žák na ZŠ v karanténě a přesto přijde do ZUŠ….?????

Mrzí nás tato situace, ale snažíme se, aby byly letošní Vánoce i Nový rok ZDRAVÝJ

Vše zdravé a šťastné přejeme do nového rokuJ

Vedení ZUŠ