1. února slaví naše Základní umělecká škola Otakara Vondrovice 70 let od založení školy.

Proto si Vás dovolujeme pozvat na Slavnostní koncert bývalých žáků této školy, nyní aktivních umělců a profesionálů, který se koná symbolicky také 1. 2. 2023 v 18 hodin v Divadle Na Kovárně, v Poděbradech.

Naší škole popřeje vše nej Alice Nellis – režisérka, scénáristka,  Jaroslav Slavický – český tanečník, choreograf, baletní mistr a ředitel Taneční konzervatoře hlavního města Prahy,  Halka Klánská – klavíristka AMU Praha, Lada Ševčíková – houslistka PKF Praha, Zuzana Hájková – houslistka v České filharmonii,  Václav Kotek – člen orchestru Národního divadla, Markéta Sedláčková – herečka v Městském divadle Brno, držitelka ceny Thálie, Simona Kostrhunová Sedláčková – muzikoložka, Český rozhlas Brno, Pavla Janiššová – herečka Západočeského divadla v Chebu, držitelka ceny Thálie, Lada Zumrová – flétnistka, pedagožka, členka Trés Musas a divadelního souboru Náplavka, Hana Šuková – členka Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, Kristýna Grösslová – sopranistka, studentka HAMU, členka sboru F. X. Šaldy v Liberci, Nela Skopcová – studentka Pražské konzervatoře, Pavel Vondráček – klavírista, student Berklee College of Music, MUDr. Jan Frič – Kolínský Big Band, (We)Květ.

Večerem nás provede Karolína Koubová – moderátorka Českého rozhlasu.

Vstupné dobrovolné

Slavnostní Koncert 1.2.