Kalendář akcí

25.08.2023 – 16:00 – Pá Inkognito, Kongres stage
30.08.2023 – 10:15 – St Pedagogická rada
04.09.2023 – 08:30 – Po Zahájení školního roku
05.09.2023 – 10:00 – Út Umělecká rada
05. – 8. 9. 2024 Domluva rozvrhu
07.09.2023 – 17:00 – Čt Schůzka rodičů nově přijatých žáků, hudební sál
11.09.2023 – 12:00 – Po Začíná výuka hromadných předmětů
16.09.2023 – 18:00 – So Múzy na Valech, Nymburk
18.09.2023 – 17:00 – Po Informační schůzka pro rodiče žáků Dětské akademie
22.09.2023 – 18:00 – Pá Poděbradské kapely OPEN, Pódium Kolonáda
24.09.2023 – 15:00 – Ne Město v pohybu, Pódium Kolonáda
27.09.2023 – 14:00 – St Koncert pro Luxor Poděbrady
28.09.2023 – 18:00 – Čt Poděbradské talenty OPEN, Pódium Kolonáda
01.10.2023 – 13:00 – Ne Ekumenická bohoslužba k 800. výročí – sbory, Pódium Kolonáda
02.10.2023 – 10:00 – Po Školení měkké cíle – školení pro celý ped. sbor
06.10.2023 – 17:00 – Pá Koncert Uchotrh, Kavárna na 1. nádvoří
09.10.2023 – 17:00 – Po Interní vystoupení, hudební sál
10.10.2023 – 18:00 – Út Benefiční koncert pro Diakonii ČCE, Divadlo Na Kovárně
25.10.2023 – 14:00 – St Koncert pro Luxor, domov důchodců
09.11.2023 – 17:00 – Čt Interní vystoupení, hudební sál
13.11.2023 – 17:00 – Po Interní vystoupení, hudební sál
15.11.2023 – 18:00 – St Podzimní koncert, Divadlo Na Kovárně
21.11.2023 – 10:00 – Út Školení BOZP – celý ped. sbor
21.11.2023 – 11:00 – Út Umělecká rada
22.11.2023 – 10:15 – St Pedagogická rada
24.11.2023 – 16:30 – Pá Seminář třídy P. Musilové a D. Chudovského, hudební sál
25.11.2023 – 13:00 – So Dobročinný jarmark na Labské Maríně, vystoupení žáků ZUŠ
29.11.2023 – 14:00 – St Koncert pro LUXOR
01.12. – 6. 1. 2024 Vánoční výstava, prostory ZUŠ Poděbrady
03.12.2023 – 15:30 – Ne Vernisáž výstavy betlémů – Uchotrh, Kolonáda
04.12.2023 – 17:00 – Po Interní koncert, hudební sál
05.12.2023 – 17:00 – Út Vánoční koncert Adély Bilanové, hudební sál
06.12.2023 – 16:30 – St Mikulášský koncert Městec Králové, Kulturní sál Městec Králové
06.12.2023 – 18:00 – St Koncert souborů ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady, Divadlo Na Kovárně
07.12.2023 – 18:00 – Čt Mamáter – Jenkins – Armed man, Karlovy Vary, hotel Pupp
08.12.2023 – 17:00 – Pá Interní vystoupení, hudební sál
09.12.2023 –14:00 – So Koncert zpěváků, Pódium Kolonáda
11.12.2023 – 18:00 – Po Vánoční koncert, Divadlo Na Kovárně
12.12.2023 – 18:00 – Út Koncert pěveckého sboru Mamáter a Lindušek, Evangelický kostel
12.12.2023 – 18:00 – Út Vánoční koncert třídy z. fléten- B. Formánková, hudební sál
13.12.2023 – 14:00 – St Vánoční vystoupení pro Diakonii v Libici n. Cidlinou
15.12.2023 – 16:30 – Pá Vánoční třídní koncert S. Měchury a D. Chudovského, hudební sál
15.12.2023 – 19:00 – Pá Koncert Uchotrhu, Kafíčko
16.12.2023 – 14:00 – So Koncert pěveckého sboru Mamáter a Lindušek, Pódium Kolonáda
17.12.2023 – 18:00 – Ne Česká mše vánoční, Mamáter + GJP, Husitský kostel
19.12.2023 – 18:00 – Út Lotrando a Zubejda, představení TO, Divadlo Na Kovárně
20.12.2023 – 08:30 – St Lotrando a Zubejda, představení TO pro školy, Divadlo Na Kovárně
20.12.2023 – 10:00 – St Lotrando a Zubejda, představení TO pro školy, Divadlo Na Kovárně
20.12.2023 – 14:00 – St Koncert pro Luxor, domov důchodců
20.12.2023 – 18:00 – St Lotrando a Zubejda, představení TO, Divadlo Na Kovárně
21.12.2023 – 08:30 – Čt Lotrando a Zubejda, představení TO pro školy, Divadlo Na Kovárně
21.12.2023 – 16:30 – Čt Vánoční koncert A. Chlubnové, hudební sál
11.01.2024 – 18:00 – Čt Absolventský koncert Anežky Marhoulové, Evangelický kostel
16.01.2024 – 10:00 – Út Umělecká rada
16.01.2024 – 19:00 – Út Koncert Otakara Vondrovice Poděbrady, Divadlo Na Kovárně
17.01.2024 – 10:15 – St Pedagogická rada
22.01.2024 – 16:00 – Po Přehrávka před klavírní soutěží, hudební sál
23.01.2024 – 10:00 – Út Vystoupení pro MK – Univerzita 3. věku, Městská knihovna Poděbrady – do 11.30 hod.
31.01.2024 – 10:00 – St Lotrando a Zubejda, představení TO pro školy, Divadlo Na Kovárně
31.01.2024 – 17:00 – St Interní vystoupení, hudební sál
31.01.2024 – 18:00 – St Lotrando a Zubejda, představení TO, Divadlo Na Kovárně
01.02.2024 – 17:00 – Čt Interní vystoupení, hudební sál
05.02.2024 – 17:30 – St Třídní večer LDO – přednes
07.02.2024 – 18:00 – St Jarní koncert, Divadlo Na Kovárně
08.02.2024 – 08:00 – Čt Okresní kolo klavírní soutěže Nymburk
26.02.2024 – 18:00 – Po Koncert žáků Nely Dusové, hudební sál
27.02.2024 – 17:00 – Út Koncert žáků Kristiny Kučerové, hudební sál
01.03.2024 – 16:30 – Pá Seminář třídy P. Musilové a D. Chudovského, hudební sál
04.03.2024 – 18:00 – Po Třídní koncert žáků Š. Skleničky, hudební sál
05.03.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert Adély Ptáčkové, hudební sál
06.03.2024 – 08:00 – St Okresní kolo kytarové soutěže, Nymburk
06.03.2024 – 18:00 – St Třídní koncert Zuzany Janiššové, Divadlo Na Kovárně
07.03.2024 – 17:00 – Čt Třídní koncert J. Lišky, hudební sál
08.03.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert Petry Ptáčkové, hudební sál
11.03.2024 – 17:00 – Po Třídní koncert Milana Prokeše, hudební sál
12.03.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert Adély Bilanové, hudební sál
13.03.2024 – 12:00 – St Okresní kolo hry na smyčcové nástroje, Lysá n. Lab
13.03.2024 – 08:00 – St Okresní kolo LDO, Lysá n. Lab
13.03.2024 – 18:00 – St Koncert učitelů, Divadlo Na Kovárně
14.03.2024 – 18:00 – Čt Absolventský koncert Ludmily Zedníkové, Evangelický kostel
15.03.2024 – 18:00 – Pá Jazzový koncert, Divadlo Na Kovárně
18.03.2024 – 17:00 – Po Třídní koncert žáků O. Knotnerové, hudební sál
19.03.2024 – 17:30 – Út Koncert žáků P. Hrůzové a J. Švejnara, učebna bicích
20.03.2024 – 17:30 – St Třídní koncert B. Zedníkové, hudební sál
21.03.2024 – 08:00 – Čt Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany
21.03.2024 – 17:00 – Čt Třídní koncert A. Ševčíkové, hudební sál
22.03.2024 – 08:00 – Pá Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany
22.03.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert Petry Musilové, hudební sál
23.03.2024 – 08:00 – So Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany
25.03.2024 – 18:00 – Po Večírek p. uč. V. Jelínka, hudební sál
26.03.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert Lenky Jelínkové, hudební sál
02.04.2024 – 08:00 – Út Krajské kolo kytarové soutěže, Slaný
03.04.2024 – 08:00 – St Krajské kolo kytarové soutěže, Slaný
04.04.2024 – 08:00 – Čt Krajské kolo LDO, Sedlčany
05.04.2024 – 08:00 – Pá Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol.
06.04.2024 – 08:00 – So Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol.
07.04.2024 – 08:00 – Ne Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol.
09.04.2024 – 18:00 – Út Absolventský koncert, Divadlo Na Kovárně
10.04.2024 – 17:00 – St Třídní koncert K. Kuntové, hudební sál
11.04.2024 – 17:30 – Čt Třídní koncert A. Chlubnové, hudební sál
12.04.2024 – 10:00 – Pá Umělecká rada
12.04.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert J.Niederlové, hudební sál
15.04.2024 – 08:00 – Po Krajské kolo Jazz. a taneční soubory, Divadlo Na Kovárně
16.04.2024 – 08:00 – Út Krajské kolo Jazz. a taneční soubory, Divadlo Na Kovárně
17.04.2024 – 10:15 – St Pedagogická rada
18.04.2024 – 17:30 – Čt Třídní koncert – M. Bláhová, hudební sál
19.04.2024 – 15:30 – Pá Klavírní zkouška, hudební sál
19.04.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert žáků Stanislava Měchury, hudební sál
22.04.2024 – 17:00 – Po Třídní koncert L.Grešové, hudební sál
23.04.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert P. Olešňana, hudební sál
24.04.2024 – 17:00 – St Třídní koncert M. Řehákové, hudební sál
25.04.2024 – 17:30 – Čt Třídní koncert Lada Zumrová, Evangelický kostel
26.04.2024 – 16:30 – Pá Třídní koncert žáků D. Chudovského, hudební sál
29.04.2024 – 18:00 – Po Absolventský koncert Magdaleny Férové, Evangelický kostel
03.05.2024 – 08:00 – Pá Krajské kolo výtvarného oboru, DDM Poděbrady
04.05.2024 – 08:00 – So Krajské kolo výtvarného oboru, DDM Poděbrady
10.05.2024 – 18:00 – Pá Třídní koncert M. Vlka, 17:30 hod., hudební sál
23.05.2024 – 18:00 – Čt Závěrečný koncert, Divadlo Na Kovárně
26.05.2024 – 18:00 – Ne Kapely OPEN, Pódium Kolonáda
28.05.2024 – 18:00 – Út ZUŠ OPEN – Koncert Mamáteru a jeho hostů, Evangelický kostel
29.05.2024 – 08:30 – St Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně
29.05.2024 – 10:00 – St Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně
29.05.2024 – 18:00 – St Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně
30.05.2024 – 08:30 – Čt Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně
30.05.2024 – 10:00 – Čt Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně
30.05.2024 – 18:00 – Čt Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně
04.06.2024 – 18:00 – Út Závěrečné představení LDO, Divadlo Na Kovárně
05.06.2024 – 18:00 – St Klavírní koncert, Divadlo Na Kovárně
09.06.2024 – 18:00 – Ne ZUŠ OPEN – konec
10.06.2024 – 12:30 – Po Postupové a závěrečné zkoušky
11.06.2024 – 12:30 – Út Postupové a závěrečné zkoušky
12.06.2024 – 12:30 – St Postupové a závěrečné zkoušky
12.06.2024 – 18:00 – St Bubenická show, Divadlo Na Kovárně
13.06.2024 – 12:30 – Čt Postupové a závěrečné zkoušky
14.06.2024 – 12:30 – Pá Postupové a závěrečné zkoušky
14.06.2024 – 18:00 – Pá Koncert saxofonového oddělení, Divadlo Na Kovárně
18.06.2024 – 10:00 – Út Umělecká rada
19.06.2024 – 10:15 – St Pedagogická rada