Co nás v nejbližší době čeká:

26.02.2024 – 18:00 – Po Koncert žáků Nely Dusové, hudební sál
27.02.2024 – 17:30 – Út Koncert žáků Kristiny Kučerové, hudební sál
01.03.2024 – 16:30 – Pá Seminář třídy P. Musilové a D. Chudovského, hudební sál
05.03.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert Adély Ptáčkové, hudební sál
06.03.2024 – 08:00 – St Okresní kolo kytarové soutěže, Nymburk
06.03.2024 – 18:00 – St Třídní koncert Zuzany Janiššové, Divadlo Na Kovárně
07.03.2024 – 17:00 – Čt Třídní koncert J. Lišky, hudební sál
08.03.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert Petry Ptáčkové, hudební sál
11.03.2024 – 18:00 – Po Třídní koncert M. Prokeše, hudební sál
12.03.2024 – 17:00 – Út Koncert žáků P. Hrůzové a J. Švejnara, č. 50
12.03.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert Adély Bilanové, hudební sál
13.03.2024 – 12:00 – St Okresní kolo hry na smyčcové nástroje, Lysá n. Lab
13.03.2024 – 08:00 – St Okresní kolo LDO, Lysá n. Lab
13.03.2024 – 18:00 – St Koncert učitelů, Divadlo Na Kovárně
14.03.2024 – 18:00 – Čt Absolventský koncert Ludmily Zedníkové, Evangelický kostel
15.03.2024 – 18:00 – Pá Jazzový koncert, Divadlo Na Kovárně
18.03.2024 – 17:00 – Po Třídní koncert žáků O. Knotnerové, hudební sál
20.03.2024 – 17:30 – St Třídní koncert B. Zedníkové, hudební sál
21.03.2024 – 08:00 – Čt Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany
21.03.2024 – 17:00 – Čt Třídní koncert A. Ševčíkové a Vl. Jelínka,  hudební sál
22.03.2024 – 08:00 – Pá Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany
22.03.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert Petry Musilové, hudební sál
23.03.2024 – 08:00 – So Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany
26.03.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert Lenky Jelínkové, hudební sál
27.03.2024 – 17:00 – St Třídní koncert Radka Krupičky, hudební sál
02.04.2024 – 08:00 – Út Krajské kolo kytarové soutěže, Slaný
03.04.2024 – 08:00 – St Krajské kolo kytarové soutěže, Slaný
03.04.2024 – 17:00 – St Interní vystoupení, hudební sál
04.04.2024 – 08:00 – Čt Krajské kolo LDO, Sedlčany
04.04.2024 – 17:30 – Čt Třídní koncert Vítka Blažka, hudební sál
05.04.2024 – 08:00 – Pá Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol.
05.04.2024 – 17:00 – Pá Interní vystoupení, hudební sál
06.04.2024 – 08:00 – So Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol.
07.04.2024 – 08:00 – Ne Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol.
08.04.2024 – 17:00 – Po Třídní koncert Aleny Jahnová, hudební sál
09.04.2024 – 18:00 – Út Absolventský koncert, Divadlo Na Kovárně
10.04.2024 – 17:00 – St Třídní koncert K. Kuntové, hudební sál
11.04.2024 – 17:30 – Čt Třídní koncert A. Chlubnové, hudební sál
12.04.2024 – 10:00 – Pá Umělecká rada
12.04.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert J.Niederlové, hudební sál
15.04.2024 – 08:00 – Po Krajské kolo Jazz. a taneční soubory, Divadlo Na Kovárně
15.04.2024 – 18:00 – Po Třídní večer žáků Štěpána Skleničky, hudební sál
16.04.2024 – 08:00 – Út Krajské kolo Jazz. a taneční soubory, Divadlo Na Kovárně
17.04.2024 – 10:15 – St Pedagogická rada
17.04.2024 – 16:30 – St Koncert žáků v Městci Králové, kulturní sál
18.04.2024 – 17:30 – Čt Absolventský koncert Terezie Šimonové, hudební sál
19.04.2024 – 15:30 – Pá Klavírní zkouška, hudební sál
19.04.2024 – 17:00 – Pá Třídní koncert žáků Stanislava Měchury, hudební sál
22.04.2024 – 17:00 – Po Třídní koncert L.Grešové, hudební sál
23.04.2024 – 18:00 – Út Třídní koncert P. Olešňana, hudební sál
24.04.2024 – 17:00 – St Třídní koncert M. Řehákové, hudební sál
25.04.2024 – 17:30 – Čt Třídní koncert Lada Zumrová, Evangelický kostel
26.04.2024 – 16:30 – Pá Třídní koncert žáků D. Chudovského, hudební sál
29.04.2024 – 18:00 – Po Absolventský koncert Magdaleny Férové, Evangelický kostel
30.04.2024 – 17:00 – Út Třídní koncert B. Formánkové

Těšíme se na Vás