Domluva rozvrhu výuky na všech oborech v prostorech školy a na pobočce v Městci Králové:

V pondělí 2.9. od 9 do 12 hodin a od úterý 3.9. do pátku 6.9. od 12.30 do 17 hodin

Současní žáci a nově přijatí žáci se přihlásí nejdéle do pátku 6. 9. 2024

Pokud se tito včas nepřihlásí nebo neoznámí důvod (telefonicky nebo e-mailem) proč nemohou v tomto týdnu přijít, ale stále mají zájem pokračovat nebo začít ve výuce, bude dána možnost tzv. čekatelům, kteří zkoušku úspěšně vykonali, ale nemohou být z kapacitních důvodů přijati. Celková kapacita školy je stanovena na 700 dětí na všech oborech podle prostor, které může ZUŠ k výuce využívat.

Výsledky talentových zkoušek nových žáků jsou na webu ZUŠ a také ve vývěsce u vchodu do ZUŠ. Všichni nově přijatí žáci musí mít vyplněnou a zaslanou přihlášku, kterou naleznete webu školy. www.zus-podebrady.cz

Pro velký zájem předškolních dětí od 3 do – 6 let, nabízíme hudebně taneční výuku s prvky recitace ,,Dětskou akademii,, v doplňkové činnosti, která není vázána na kapacitu školy. Na tuto výuku je možno se přihlásit bez talentových zkoušek již od 2.9. na webu školy. První ukázková hodina pro rodiče i s dětmi bude probíhat v pondělí 16.9. v Tanečním sále ZUŠ od 17.00 hodin.

Schůzka rodičů nově začínajících 5 – 8 letých žáků do hromadného předmětu Přípravná hudební výchova PHV bude ve čtvrtek 5. 9. od 17 hodin v učebně PHV a NH č. 46.

Výuka na hromadných předmětech – PHV, NH, VO, TO, LDO bude probíhat od pondělí 9.9. podle domluvených stanovených rozvrhů, na kterých se žáci domluví během prvního týdne 2. 9 až 6. 9.

Studenti, kteří se chystají k talentovým zkouškám na některou střední školu s uměleckým zaměřením a mají zájem o přípravu ke zkouškám, přihlaste se co nejdříve. Některé talentové zkoušky jsou již v lednu 2025!

V úterý 15.10. v 18 hodin srdečně zveme veřejnost na tradiční zahajovací koncert školního roku 2024/2025, 26. ročník benefičním koncertu pro Diakonii ČCE v Libici nad Cidlinou, kde přivítáme na jevišti poděbradského Divadla Na Kovárně nové žáky ze všech oborů ZUŠ. Představí se starší žáci všech oborů. Výtěžek, dobrovolné vstupné, je věnován do Diakonie ČCE v Libici nad Cidlinou.

Těšíme se na setkání a tvořivou činnost v novém školním roce 2024/2025.

Informace získáte na tel. 325 612 277, 724 783 866, 724 783 867

www.zus-podebrady.cz     reditelka@zus-podebrady.cz   Mgr. Hana Janiššová