12.01.2023 – 17:30 – Čt Třídní koncert žáků M. Bláhové, hudební sál
17.01.2023 – 10:00 – Út Umělecká rada
18.01.2023 – 10:15 – St Pedagogická rada
18.01.2023 – 8:30, 10:00, 18:00 Kráska a zvíře, představení TO pro školy, Divadlo Na Kovárně
23.01.2023 – 17:00 – Po Interní vystoupení, hudební sál
27.01.2023 – 17:00 – Pá Interní vystoupení, hudební sál
01.02.2023 – 8:00 – St Okresní kolo žesťových souborů, Lysá n. Labem
01.02.2023 – 16:00 – St Vernisáž výstavy výtvarného oboru k 70. výročí školy, Knihovna
01.02.2023 – 18:00 – St Slavnostní koncert k 70. výročí školy, Divadlo Na Kovárně
02.02.2023 – 8:00 – Čt Okresní kolo dřevěných dechových souborů, Nymburk
22.02.2023 – 18:00 – St Třídní večer žáků Z. Janiššové – Princezny zpívají, hudební sál
23.02.2023 – 17:00 – Čt Interní vystoupení, hudební sál
24.02.2023 – 17:00 – Pá Interní vystoupení, hudební sál
27.02.2023 – 17:30 – Po Třídní koncert žáků P. Musilové, hudební sál
01.03.2023 – 8:00 – St Okresní kolo komorní hra s převahou smyčcových nástrojů, Lysá n. Labem
01.03.2023 – 18:00 – St Jarní koncert, Divadlo Na Kovárně
02.03.2023 – 8:00 – Čt Okresní kolo LDO kolektivní projev, Poděbrady, Divadlo Na Kovárně
02.03.2023 – 13:00 – Čt Den otevřených dveří
02.03.2023 – 18:00 – Čt Slavnostní posezení k 70. výročí školy, Hotel Golfi
09.03.2023 – 18:00 – Čt Koncert absolventský – M. Bláhová, hudební sál
10.03.2023 – 17:00 – Pá Třídní koncert žáků Š. Skleničky, hudební sál
13.03.2023 – 08:00 – Po Krajské kolo žesťových souborů, Říčany
14.03.2023 – 08:00 – Út Krajské kolo dřevěných dechových souborů, Nymburk
15.03.2023 – 17:30 – St Třídní večer žáků L. Grešové, hudební sál
16.03.2023 – 17:00 – Čt Třídní večer žáků O. Knotnerové, hudební sál
17.03.2023 – 17:00 – Pá Třídní večer žáků J. Niederlové, hudební sál
20.03.2023 – 18:00 – Po Třídní večer žáků N. Dusové, hudební sál
21.03.2023 – 08:00 – Út Třídní večer žáků L. a Vl. Jelínkových, hudební sál
22.03.2023 – 18:00 – St Absolventský koncert M. Štokové a M. Vrchotové, hudební sál
23.03.2023 – 08:00 – Čt Krajské kolo soutěže Hra na akordeon, Pečky
23.03.2023 – 08:00 – Čt Krajské kolo soutěže ve sbor. zpěvu, Beroun
23.03.2023 – 17:00 – Čt Třídní koncert žáků J. Lišky, hudební sál
23.03.2023 – 17:30 – Čt Absolventský koncert K. Melicharové, Evangelický kostel
24.03.2023 – 17:00 – Pá Třídní koncert žáků A. a P. Ptáčkových, hudební sál
27.03.2023 – 17:00 – Po Třídní koncert žáků B. Zedníkové, hudební sál
28.03.2023 – 17:00 – Út Interní vystoupení, hudební sál
29.03.2023 – 18:00 – St Absolventský koncert žáků M. Bláhové, hudební sál
30.03.2023 – 08:00 – Čt Krajské kolo soutěže – komorní hra s převahou smyčc. nástrojů, MB
30.03.2023 – 17:00 – Čt Třídní koncert žáků K. Kuntové, hudební sál
31.03.2023 – 07:00 – Pá Ředitelské volno – organizace KK LDO, Divadlo na Kovárně

Těšíme se na Vás