Akce školy 2021 – 2022

01. 07. – 27.08.21 Výstava studentů VO v Městské knihovně
11. – 20. 08..2021 Letní tábor Hudební mládeže
28.08.2021 – 18:30 – So Vystoupení L. Nimburského a Š. Káry, Soundtrack
30.08.2021 – 10:15 – Po Pedagogická rada
31.08.2021 – 10:15 – Út Školení BOZP
01.09.2021 – 08:30 – St Zahájení šk. roku
05.09.2021 – 09:00 – Ne Soustředění Mamáter
06.09.2021 – 10:00 – Po Umělecká rada
07.09.2021 – 19:00 – Út Vzpomínkový koncert na Zdeňka Baštince
08.09.2021 – 10:00 – St Výuka hromadných předmětů
08.09.2021 – 17:00 – St Schůzka žáků PHV
16.09.2021 – 18:00 – Čt Společná zkouška Mamáteru, Český Brod a Čáslav
18.09.2021 – 18:00 – So Vystoupení Mameluku na Gloriofestu
23.09.2021 – 14:00 – Čt Vystoupení při předávání ocenění ke Dni Poděbrad, obřadní síň 14. a 16. hod.
25.09.2021 – 13:00 – So Múzy na Valech, Nymburk
27.09.2021 – 17:30 – Po Interní vystoupení ke Koncertu pro Vážku, hud. sál
29.09.2021 – 14:00 – St Vystoupení žáků v Domově důchodců Luxor
29.09.2021 – 18:00 – St Ceny města Poděbrady, Divadlo Na Kovárně – 3 výstupy
06.10.2021 – 18:00 – St Koncert pro Vážku, Divadlo Na Kovárně
07.10.2021 – 16:00 – Čt Čtení žáků LDO – Městská knihovna
07.10.2021 – 16:15 – Čt Vystoupení dětí v Diakonii k 30. výročí, Libice n. Cidlinou
09.10.2021 – 10:00 – So Společná zkouška sborů, Hlahol Praha
22.10.2021 – 17:00 – Pá Zkouška části sborů s orchestrem, Hlahol Praha
23.10.2021 – 18:00 – So K. Jenkins – Armed man, Sedlec Kutná Hora
05. – 7. 11.2021 Soustředění pěv. sboru Mamáter, Rokytnice n. Jizerou
06.11.2021 – 16:00 – So Vystoupení na vernisáži, Galerie Ludvík
23.11.2021 – 10:00 – Út Umělecká rada
24.11.2021 – 10:15 – St Pedagogická rada
24.11.2021 – 14:00 – St Vystoupení žáků v Domově důchodců Luxor – zrušeno
05.12.2021 – 16:00 – Ne Vystoupení u Vánočního stromečku, nám. Jiřího z Poděbrad – zrušeno
05.12.2021 – 18:00 – Ne K. Jenkins – Armed man, Hotel Pupp, Karlovy Vary – zrušeno
06.12.2021 – 16:30 – Po Mikulášský koncert v Městci Králové, Kulturní sál – zrušeno
07.12.2021 – 17:30 – Út Interní vystoupení, hudební sál – zrušeno
08.12.2021 – 10:00 – St 12 měsíců, vystoupení TO, Divadlo Na Kovárně – zrušeno
08.12.2021 – 18:00 – St 12 měsíců, vystoupení TO, Divadlo Na Kovárně – zrušeno
09.12.2021 – 10:00 – Čt 12 měsíců, vystoupení TO, Divadlo Na Kovárně – zrušeno
09.12.2021 – 13:00 – Čt Spolek pro aktivní život, Pentagon, 1. patro – zrušeno
09.12.2021 – 18:00 – Čt 12 měsíců, vystoupení TO, Divadlo Na Kovárně – zrušeno
10.12.2021 – 17:00 – Pá Interní vystoupení, hudební sál – zrušeno
13.12.2021 – 18:00 – Po Vánoční koncert, Divadlo Na Kovárně – zrušeno, bude natáčeno online
14.12.2021 – 12:00 – Út Vánoční vystoupení pro Klub důchodců, Kongresový sál – zrušeno
16.12.2021 – 17:30 – Čt Vánoční koncert – M. Bláhová, hud. sál – zrušeno
17.12.2021 – 17:00 – Pá Třídní koncert žáků p. uč. St. Měchury, hud. sál
19.12.2021 – 15:00 – Ne Vystoupení u Vánočního stromu – Mamáter, Lindušky –

nám. Jiřího z Poděbrad

20.12.2021 – 17:30 – Po Vánoční posezení, Alegro – zrušeno
21.12.2021 – 19:00 – Út Vánoční koncert pro Lázně Poděbrady – sál Kolonády
22.12.2021 – 14:00 – St Vystoupení žáků v Domově důchodců Luxor
18.01.2022 – 10:00 – Út Umělecká rada
19.01.2022 – 10:15 – St Pedagogická rada
28.01.2022 – 17:30 – Pá Koncert žáků I. Trnečkové, hud. sál
08.03.2022 – 08:00 – Út Krajské kolo pěv. soutěže, Benátky n. Jizerou
09.03.2022 – 08:00 – St Krajské kolo pěv. soutěže, Benátky n. Jizerou
10.03.2022 – 08:00 – Čt Krajské kolo pěv. soutěže, Benátky n. Jizerou
15.03.2022 – 18:00 – Út Třídní koncert žáků L.Jelínkové, hud. sál
23.03.2022 – 17:00 – St Třídní koncert Zuzany Janiššové – Mamma Mia
28.03.2022 – 08 – 13. hod. Okresní kolo taneční soutěže, Divadlo na Kovárně
30.03.2022 – 18:00 – St Koncert učitelů, Divadlo Na Kovárně
31.03.2022 – 08:00 – Čt Krajské kolo soutěže orchestrů, Mladá Boleslav
01.04.2022 – 08:00 – Pá Krajské kolo soutěže bicích, Kladno
08.04.2022 – 08:00 – Pá Krajské kolo dechové soutěže žestě – Říčany
11.04.2022 – 08:00 – Po Krajské kolo soutěž dřeva, z. flétny – Kolín
12.04.2022 – 08:00 – Út Krajské kolo soutěž dřeva, z. flétny – Kolín
12.04.2022 – 18:00 – Út Absolventský koncert, Divadlo Na Kovárně
19.04.2022 – 10:00 – Út Umělecká rada
20.04.2022 – 10:15 – St Pedagogická rada
27.04.2022 – 08:00 – St Krajská přehlídka tanečního oboru, Slaný
23.05.2022 – 16:00 – Po Talentové zkoušky VO, Poděbrady
23.05.2022 – 18:00 – Po Vystoupení TO v rámci ZUŠ OPEN, Divadlo Na Kovárně
24.05.2022 – 18:00 – Út ZUŠ OPEN – Mamáter v Havířském kostelíčku
25.05.2022 – 15:00 – St ZUŠ OPEN Muzikál Mamma Mia, Kolonáda
25.05.2022 – 18:00 – St Závěrečný koncert žáků, ZUŠ OPEN
26.05.2022 – 13:00 – Čt Talentové zkoušky VO, Městec Králové
31.05.2022 – 13:30 – Út Talentové zkoušky HO, Poděbrady
06. – 10.06.2022 Postupové a závěrečné zkoušky
06.06.2022 – 16:00 – Po Talentové zkoušky VO, Poděbrady
09.06.2022 – 13:00 – Čt Talentové zkoušky VO, Městec Králové
13.06.2022 – 13:30 – Po Talentové zkoušky HO, Poděbrady
14.06.2022 – 10:00 – Út Umělecká rada
15.06.2022 – 10:15 – St Pedagogická rada
24.06.2022 – 13.00 – Pá Talentové zkoušky HO, Poděbrady