Vážení rodiče, žáci, studenti, přátelé ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady,

vzhledem k měnícím se nařízení vlády a MZCR mohou v současné době natáčet v poděbradském divadle on-line koncerty pouze umělci v rámci zaměstnání nebo podnikání, a to se žáků ZUŠ netýká. Rozhodli jsem se proto natočit ve spolupráci s Divadlem Na Kovárně několik koncertů učitelů, kteří jsou zároveň aktivní v profesionálních kapelách. První koncert uvedeme místo avizovaného Jarního koncertu žáků dnes v pondělí 19. 4. od 18 hodin tradičně na www.facebook.com/divadlopodebrady.cz  informace na www.ipodebrady.cz

Česká symfonicko – metalová kapela SANDONORICO uvádí videokoncert, pod záštitou ZUŠ Otakara Vondrovice ve spolupráci poděbradského Divadla Na Kovárně.

V SANDONORICU můžete slyšet hned několik vystudovaných muzikantů a pedagogů ZUŠ.

Zakladatelka skupiny Zuzana Janiššová (zpěv) a Radek Krupička (sólová kytara) působí v ZUŠ Otakara Vondrovice,

Nicole Weishäuplová (violoncello) vyučuje svůj nástroj na ZUŠ Příbram a Rokycany.

Lukáš Bradley (klávesy a skladba) je též absolventem konzervatoře a v současnosti působí ve sboru Státní opery.

Petr Pour (bicí) je navíc i zkušeným zvukovým mistrem a Miroslav Uher (baskytara) se profesionálně stará o obrazovou stránku(fotograf).

Bára Čemusová (growl/scream) je bývalou studentkou Zuzany Janiššové.

Symfonický metal je žánr, který propojuje prvky klasické hudby a rockové/metalové sestavy.

SANDONORICO je jednou z mála českých kapel, kde je orchestrální stránka skladatelsky věrná vážné hudbě.

Pro poslech můžete otevřít také odkaz

www.sandonorico.com

Koncert žáků bude natočen v prostorech ZUŠ a můžete ho shlédnout opět na www.facebook.com/divadlopodebrady.cz

v úterý 27.4. od 18 hodin.

Informace na www.ipodebrady.cz   a na www.zus-podebrady.cz

Těšíme se na setkání s vámi alespoň prostřednictvím on-line koncertů na facebooku.