Zdeněk Baštinec

hra na kytaru, komorní hra

Marie Bláhová

hra na příčnou flétnu, hra na zobcovou flétnu, komorní hra

Vít Blažek, DiS.

hra na bicí nástroje

MgA. Barbora Brandejsová

vedoucí tanečního oboru, členka umělecké rady, tanec

Nela Dusová

hra na saxofon, klarinet a zobcovou flétnu

Lenka Grešová

hra na klavír, klavírní seminář, kolektivní interpretace

Eva Hradecká

hra na housle, hra na klávesové nástroje, hra na zobcovou flétnu, nauka o hudbě, přípravná hudební výchova, hrajeme spolu

Petra Hrůzová, DiS.

hra na bicí nástroje, soubor bicích nástrojů Drums´n´ boys

Barbora Hurťáková

hra na harfu

Alžběta Chlubnová, DiS.

hra na zobcovou flétnu, komorní hra

Alena Jahnová

hra na klavír, kolektivní interpretace

Mgr. Hana Janiššová

ředitelka školy, členka umělecké rady, vedoucí předmětové komise hudebně - teoretických předmětů, přípravná hudební výchova, příprava k talentovým zkouškám,

Zuzana Janiššová, Dipl. um.

zpěv v populární hudbě, hra v hudební skupině Zoosh

Vladislav Jelínek

hra na žesťové nástroje, hra na zobcovou flétnu, komorní a souborová hra

Lenka Jelínková

hra na klavír, kolektivní interpretace

BcA. Olga Knotnerová

vedoucí předmětové komise klavíru, členka umělecké rady, hra na klavír, kolektivní interpretace

Radek Krupička

hra na kytaru, hra na elektrickou kytaru, komorní hra

Kristina Kučerová

vedoucí pobočky v Městci Králové, vedoucí předmětové komise - housle, členka umělecké rady, hra na housle, hra na klávesové nástroje, hra na zobcovou flétnu, komorní hra

Kristyna Kuntová, DiS.

sólový zpěv

Lenka Kvasničková

vedoucí literárně dramatického oboru, vedoucí předmětové komise LDO, členka umělecké rady, dramatická tvorba

Jakub Liška, DiS.

vedoucí předmětové komise kytary člen umělecké rady, hra na kytaru, hra na elektrickou kytaru, komorní hra, hra v hudební skupině Zoosh

Stanislav Měchura

hra na kytaru, hra na akordeon, komorní hra

MgA. Robert Mimra

hra na klavír

Petra Musilová, DiS.

sólový zpěv, komorní zpěv

Jaroslava Niederlová

sólový zpěv

Petr Olešňan

hra na kytaru, hra na basovou kytaru

Bc. Štěpán Pražák

nauka o hudbě

Milan Prokeš

vedoucí předmětové komise žesťových nástrojů, člen umělecké rady, hra na žesťové nástroje, hra na zobcovou flétnu, komorní a souborová hra

Mgr. Adéla Ptáčková

zástupkyně ředitelky, vedoucí předmětové komise zpěvu, členka umělecké rady, sólový zpěv, komorní a sborový zpěv,Lindušky - dětský sbor, Mamáter (v doplňkové činnosti)

Štěpán Sklenička

hra na housle, hra na violu, hra na violoncello, komorní hra, smyčcové kvarteto, smíšený orchestr

BcA. Alžběta Suchánková

hra na klavír, kolektivní interpretace

Hana Tomková

učitelka VO

Markéta Tomková

vedoucí předmětové komise VO, členka umělecké rady, učitelka VO, Keramiky a modelování

Kateřina Vaňková, DiS.

hra na příčnou flétnu, hra na zobcovou flétnu, komorní hra

Miroslav Vlk

vedoucí předmětové komise dechových dřevěných nástrojů, člen umělecké rady, hra na klarinet, hra na saxofon, hra na zobcovou flétnu, komorní a souborová hra, FAKE BAND

Mgr. Blanka Zedníková

členka umělecké rady, hra na klavír, klavírní seminář, kolektivní interpretace

Eva Šťávová

ekonomka

Eva Šmídová

školnice, uklizečka

Romana Dlabajová

uklizečka

Eva Hradecká

uklizečka Městec Králové