07.03.2024 – 16:00 – Čt |
Třídní koncert J. Lišky, hudební sál |
08.03.2024 – 17:00 – Pá |
Třídní koncert Petry Ptáčkové, hudební sál |
12.03.2024 – 17:00 – Út |
Třídní koncert Petry Hrůzové a Jakuba Švejnara, uč. č. 51 |
12.03.2024 – 18:00 – Út |
Třídní koncert Adély Bilanové, hudební sál |
13.03.2024 – 08:00 – St |
Okresní kolo LDO, Lysá n. Labem |
13.03.2024 – 12:00 – St |
Okresní kolo hry na smyčcové nástroje, Lysá n. Labem |
13.03.2024 – 18:00 – St |
Koncert učitelů, Divadlo Na Kovárně |
14.03.2024 – 18:00 – Čt |
Absolventský koncert Ludmily Zedníkové, Evangelický kostel |
15.03.2024 – 18:00 – Pá |
Jazzový koncert, Divadlo Na Kovárně |
18.03.2024 – 17:00 – Po |
Třídní koncert žáků O. Knotnerové, hudební sál |
20.03.2024 – 17:30 – St |
Třídní koncert B. Zedníkové, hudební sál |
21.03.2024 – 08:00 – Čt |
Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany |
22.03.2024 – 08:00 – Pá |
Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany |
22.03.2024 – 17:00 – Pá |
Třídní koncert Petry Musilové, hudební sál |
23.03.2024 – 08:00 – So |
Krajské kolo klavírní soutěže, Říčany |
25.03.2024 – 17:00 – Po |
Třídní koncert A. Ševčíkové a V. Jelínka, hudební sál |
26.03.2024 – 18:00 – Út |
Třídní koncert Lenky Jelínkové, hudební sál |
27.03.2024 – 17:00 – St |
Třídní koncert R. Krupičky, hudební sál |
02.04.2024 – 08:00 – Út |
Krajské kolo kytarové soutěže, Slaný |
03.04.2024 – 08:00 – St |
Krajské kolo kytarové soutěže, Slaný |
04.04.2024 – 08:00 – Čt |
Krajské kolo LDO, Sedlčany |
05.04.2024 – 08:00 – Pá |
Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol. |
05.04.2024 – 17:00 – Pá |
Interní vystoupení, hudební sál |
06.04.2024 – 08:00 – So |
Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol. |
07.04.2024 – 08:00 – Ne |
Krajské kolo hry na smyčcové nástroje, Mladá Bol. |
09.04.2024 – 18:00 – Út |
Absolventský koncert, Divadlo Na Kovárně |
10.04.2024 – 17:00 – St |
Třídní koncert K. Kuntové, hudební sál |
11.04.2024 – 17:30 – Čt |
Třídní koncert A. Chlubnové, hudební sál |
12.04.2024 – 10:00 – Pá |
Umělecká rada |
12.04.2024 – 17:00 – Pá |
Třídní koncert J. Niederlové, hudební sál |
12.04.2024 – 17:00 – Pá |
Vystoupení v divadelní kavárně heArt Café, Uchotrh |
15.04.2024 – 08:00 – Po |
Krajské kolo Jazz. a taneční soubory, Divadlo Na Kovárně |
15.04.2024 – 18:00 – Po |
Třídní večer Š. Skleničky, hudební sál |
16.04.2024 – 08:00 – Út |
Krajské kolo Jazz. a taneční soubory, Divadlo Na Kovárně |
17.04.2024 – 10:15 – St |
Pedagogická rada |
17.04.2024 – 16:30 – St |
Koncert žáků v Městci Králové, Kulturní sál |
18.04.2024 – 17:30 – Čt |
Absolventský koncert Terezie Šimonové, hudební sál |
19.04.2024 – 15:30 – Pá |
Klavírní zkouška, hudební sál |
19.04.2024 – 17:00 – Pá |
Třídní koncert žáků Stanislava Měchury, hudební sál |
22.04.2024 – 17:00 – Po |
Třídní koncert L. Grešové, hudební sál |
23.04.2024 – 18:00 – Út |
Třídní koncert P. Olešňana, hudební sál |
24.04.2024 – 17:00 – St |
Třídní koncert M. Řehákové, hudební sál |
25.04.2024 – 17:30 – Čt |
Třídní koncert Lada Zumrová, Evangelický kostel |
26.04.2024 – 16:30 – Pá |
Třídní koncert žáků D. Chudovského, hudební sál |
29.04.2024 – 18:00 – Po |
Absolventský koncert Magdaleny Férové, Evangelický kostel |
30.04.2024 – 17:00 – Út |
Třídní koncert B. Formánkové, hudební sál |
02.05.2024 – 16:00 – Čt |
Talentové zkoušky TO, taneční sál |
02.05.2024 – 17:30 – Čt |
Třídní koncert M. Bláhové, hudební sál |
03.05.2024 – 08:00 – Pá |
Krajské kolo výtvarného oboru, DDM Poděbrady |
03.05.2024 – 17:30 – Pá |
Třídní koncert M. Vlka, hudební sál |
04.05.2024 – 08:00 – So |
Krajské kolo výtvarného oboru, DDM Poděbrady |
10.05.2024 – 17:00 – Pá |
Třídní koncert A. Jahnové, hudební sál |
13.05.2024 – 13:00 – Po |
Talentové zkoušky HO v Městci Králové |
13.05.2024 – 16:00 – Po |
Talentové zkoušky LDO Poděbrady |
13.05.2024 – 17:00 – Po |
Třídní večer Milana Prokeše, hudební sál |
15.05.2024 – 13:40 – St |
Talentové zkoušky HO Poděbrady |
17.05.2024 – 17:00 – Pá |
Interní vystoupení, hudební sál |
20.05.2024 – 16:00 – Po |
Talentové zkoušky VO Poděbrady |
20.05.2024 – 17:00 – Po |
Interní vystoupení, hudební sál |
23.05.2024 – 16:00 – Po |
Talentové zkoušky VO Poděbrady |
23.05.2024 – 16:00 – Po |
Talentové zkoušky VO v Městci Králové |
23.05.2024 – 18:00 – Čt |
Závěrečný koncert, Divadlo Na Kovárně |
26.05.2024 – 18:00 – Ne |
Kapely OPEN, Pódium Kolonáda |
27.05.2024 – 13:00 – Po |
Talentové zkoušky HO Poděbrady |
28.05.2024 – 18:00 – Út |
ZUŠ OPEN – Koncert Mamáteru a jeho hostů, Evangelický kostel |
30.05.2024 – 17:30 – Čt |
Absolventský koncert Mia Plačková, Evangelický kostel |
03.06.2024 – 13:00 – Po |
Talentové zkoušky HO v Městci Králové |
04.06.2024 – 18:00 – Út |
Závěrečné představení LDO, Divadlo Na Kovárně |
05.06.2024 – 18:00 – St |
Klavírní koncert, Divadlo Na Kovárně |
06.06.2024 – 13:00 – Čt |
Talentové zkoušky HO v Městci Králové |
06.06.2024 – 16:00 – Čt |
Talentové zkoušky VO v Městci Králové |
06.06.2024 – 17:30 – Čt |
Absolventský koncert J. Pačandové a N. Kakrdové, Evangelický kostel |
09.06.2024 – 8:00 – Ne |
Generálka TO |
11. – 14. 06.2024 |
Postupové a závěrečné zkoušky HO |
10.06.2024 – 08:30 – Po |
Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně |
10.06.2024 – 10:00 – Po |
Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně |
10.06.2024 – 18:00 – Po |
Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně |
11.06.2024 – 08:30 – Út |
Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně |
11.06.2024 – 10:00 – Út |
Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně |
11.06.2024 – 18:00 – Út |
Závěrečné taneční představení, Divadlo Na Kovárně |
12.06.2024 – 18:00 – St |
Bubenický koncert, Divadlo Na Kovárně |
13.06.2024 – 18:00 – St |
Absolventský koncert Kristýny Semecké, hudební sál |
14.06.2024 – 18:00 – Pá |
Koncert saxofonového oddělení, Divadlo Na Kovárně |
17.06.2024 – 16:00 – Po |
Talentové zkoušky VO Poděbrady |
17.06.2024 – 16:00 – Po |
Talentové zkoušky TO, taneční sál |
18.06.2024 – 10:00 – Út |
Umělecká rada |
18.06.2024 – 16:00 – Út |
Talentové zkoušky LDO Poděbrady |
19.06.2024 – 10:15 – St |
Pedagogická rada |