01
Září

FAKE BAND - vystoupení v rámci Soundtracku

| 11:00 | 01.09.2018
01
Září

Osvobozené duše (Z. Janiššová, J. Chvojka)

| 12:00 | 01.09.2018
02
Září

Mameluck - vystoupení v rámci Soundtracku

| 13:00 | 02.09.2018
02
Září

Malý princ - Soundtrack

| 11:00 | 02.09.2018
02
Září

Soundtrack Poděbrady

| 13:00 | 02.09.2018
03
Září

Domluva rozvrhu

| 8:30 | 03.09.2018
04
Září

Umělecká rada

| 10:00 | 04.09.2018
04
Září

Domluva rozvrhu, výuka na individuálních hodinách

| 12:00 | 04.09.2018
05
Září

Domluva rozvrhu, výuka na individuálních hodinách

| 12:00 | 05.09.2018
06
Září

Domluva rozvrhu, výuka na individuálních hodinách

| 12:00 | 06.09.2018
07
Září

Domluva rozvrhu, výuka na individuálních hodinách

| 12:00 | 07.09.2018
13
Září

Inf. schůzka pro rodiče nově přijatých žáků HO

uč. č. 23 | 17:00 | 13.09.2018
13
Září

Inf.schůzka pro rodiče žáků přijatých do Dětské ak

uč. č. 30 - taneční sál | 16:00 | 13.09.2018
21
Září

Celostátní kolo výtvarné soutěže

Šternberk | 18:00 | 21.09.2018
22
Září

Celostátní kolo výtvarné soutěže

Šternberk | 18:00 | 22.09.2018
22
Září

Osvobozené duše (Z. Janiššová, J. Chvojka)

| 14:00 | 22.09.2018
22
Září

FAKE BAND - vystoupení v rámci Glorietfestu

| 15:45 | 22.09.2018
23
Září

Malý princ

| 18:00 | 23.09.2018
24
Září

Malý princ - Tanec pro Vážku, Vítání nových žáčků

| 18:00 | 24.09.2018
24
Září

Malý princ - představení pro školy

| 10:00 | 24.09.2018
25
Září

Koncert k poctě prof. J. Navrátila

| 19:00 | 25.09.2018
25
Září

Malý princ - představení pro školy

| 10:00 | 25.09.2018
26
Září

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 26.09.2018
03
Říjen

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 03.10.2018
05
Říjen

Soustředění Mamáteru

| 18:00 | 05.10.2018
06
Říjen

Vystoupení žáků zpěvu v populární hudbě

Vinný košt, zámecká zahrada | 12:00 | 06.10.2018
06
Říjen

Soustředění Mamáteru

| 9:00 | 06.10.2018
07
Říjen

Soustředění Mamáteru

| 9:00 | 07.10.2018
16
Říjen

Procházka po ZUŠ - pro Dětskou léčebnu

| 17:00 | 16.10.2018
22
Říjen

Výstava k 100. výročí vzniku republiky

- do 26.10.2018 | 9:00 | 22.10.2018
24
Říjen

Vystoupení trubačů při oslavách 100. výročí

| 11:00 | 24.10.2018
02
Listopad

Interní vystoupení

Hudební sál | 17:00 | 02.11.2018
05
Listopad

Interní vystoupení

Hudební sál | 17:00 | 05.11.2018
07
Listopad

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 07.11.2018
08
Listopad

Umělecká rada

| 10:00 | 08.11.2018
08
Listopad

Podzimní koncert

| 18:00 | 08.11.2018
27
Listopad

Vystoupení Anežky Suchánkové pro SOV

Divadlo Na Kovárně | 19:00 | 27.11.2018
28
Listopad

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 28.11.2018
29
Listopad

Od Baroka po Beatles

Soubor zobcových fléten pod vedením Alžběty Chlubnové, Restaurant Zámek | 17:30 | 29.11.2018
01
Prosinec

Koncert přippříležitosti rozsícení ván.stromu

| 16:00 | 01.12.2018
03
Prosinec

Vánoční výstava výtvarného oboru

Ukončení výstavy 7. 1. 2019 | 10:00 | 03.12.2018
03
Prosinec

Interní vystoupení

Hudební sál | 17:00 | 03.12.2018
03
Prosinec

Zpívánky - Praha

Koncert studentů zpěvu Zuzany Janiššové v Praze | 20:00 | 03.12.2018
04
Prosinec

Benefiční koncert Mamáteru a Lindušek

kostel Českobratrské církve | 18:00 | 04.12.2018
05
Prosinec

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 05.12.2018
06
Prosinec

Interní vystoupení

Hudební sál | 17:00 | 06.12.2018
07
Prosinec

Zkouška Fake band

| 18:00 | 07.12.2018
08
Prosinec

Koncert

Rozsvícení ván.stromu | 16:00 | 08.12.2018
10
Prosinec

Zimní koncert žáků B. Zedníkové

| 17:30 | 10.12.2018
10
Prosinec

Vánoční koncert v Městci Králové

| 16:30 | 10.12.2018
11
Prosinec

Vánoční koncert

| 18:00 | 11.12.2018
13
Prosinec

Vánoční koncert žáků A. Suchánkové

Hudební sál | 17:00 | 13.12.2018
13
Prosinec

Ocenění úspěšných studentů ZUŠ, Říčany

| 10:00 | 13.12.2018
14
Prosinec

Vystoupení v Diakonii

| 14:00 | 14.12.2018
14
Prosinec

Vánoční koncert L. Grešové

| 17:30 | 14.12.2018
15
Prosinec

Koncert

Adventní koncert Žehuň | 16:30 | 15.12.2018
15
Prosinec

Koncert saxofonového souboru ND - Kolín (ples)

Vystoupení na plese v Kolíně, cca 15 min vstup | 19:00 | 15.12.2018
17
Prosinec

Taneční nadílka

| 19:00 | 17.12.2018
17
Prosinec

Taneční nadílka pro ZŠ

| 10:00 | 17.12.2018
18
Prosinec

Besídka pro ZŠ Městec Králové

| 10:00 | 18.12.2018
18
Prosinec

Taneční nadílka pro ZŠ

| 19:00 | 18.12.2018
18
Prosinec

Taneční nadílka

| 10:00 | 18.12.2018
18
Prosinec

Vystoupaní pro DDM Symfonie Poděbrady

| 16:00 | 18.12.2018
19
Prosinec

Vánoční vystoupení v DDŠ Býchory

| 16:00 | 19.12.2018
19
Prosinec

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 19.12.2018
19
Prosinec

Vánoční vystoupení pro Klub důchodců

Bílá růže | 14:00 | 19.12.2018
21
Prosinec

Česká mše vánoční

Kostel Povýšení svatého Kříže | 19:00 | 21.12.2018
21
Prosinec

Třídní večer Stanislava Měchury

Hudební sál | 17:00 | 21.12.2018
11
Leden

Vernisáž výstavy, Galerie L. Kuby

| 19:00 | 11.01.2019
14
Leden

Umělecká rada

| 10:00 | 14.01.2019
16
Leden

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 16.01.2019
16
Leden

Pedagogická rada

| 10:15 | 16.01.2019
28
Leden

Koncert klavírního oddělení

| 17:00 | 28.01.2019
30
Leden

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 30.01.2019
06
Únor

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 06.02.2019
07
Únor

Třídní večer LDO - přednes

| 17:00 | 07.02.2019
08
Únor

ŠKOLNÍ KOLO - DECHY

| 17:00 | 08.02.2019
12
Únor

Okresní kolo soutěže kom. dechových souborů

| 12:00 | 12.02.2019
13
Únor

Okresní kolo soutěže komorní hry s převahou smyčce

Nymburk | 13:00 | 13.02.2019
14
Únor

Okresní kolo soutěže ve hře na akordeon

Lysá nad Labem | 9:00 | 14.02.2019
27
Únor

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 27.02.2019
28
Únor

Absolventský koncert

Brigita KRÁLOVÁ- příčná flétna, hudební sál | 18:00 | 28.02.2019
05
Březen

Večer komorních souborů

| 18:00 | 05.03.2019
06
Březen

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 06.03.2019
07
Březen

Okresní kolo soutěže LDO

| 9:00 | 07.03.2019
08
Březen

Koncert žáků ze třídy I. Trnečkové

Hudební sál | 17:00 | 08.03.2019
09
Březen

Vystoupení na vernisáži v Galerii L.Kuby

| 19:00 | 09.03.2019
15
Březen

Koncert žáků ze třídy Olgy Knotnerové

| 17:00 | 15.03.2019
18
Březen

Krajské kolo soutěže dechových nástrojů dřevěných

ZUŠ Kladno | 8:00 | 18.03.2019
19
Březen

Koncert třídy pí.uč. Jelínkové

| 17:00 | 19.03.2019
19
Březen

Krajské kolo soutěže dechových nástrojů dřevěných

ZUŠ Kladno | 8:00 | 19.03.2019
21
Březen

Klavírní masterclass Lukáš Klánský

| 15:30 | 21.03.2019
21
Březen

Krajské kolo soutěže dechových nástrojů žesťových

ZUŠ Říčany | 8:00 | 21.03.2019
22
Březen

Interní vystoupení

Hudební sál | 16:30 | 22.03.2019
25
Březen

Interní vystoupení

Hudební sál | 17:00 | 25.03.2019
27
Březen

Třídní koncert R.Krupičky

| 17:00 | 27.03.2019
27
Březen

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 27.03.2019
28
Březen

Koncert absolventů

| 18:00 | 28.03.2019
29
Březen

Třídní koncert žáků J.Niederlové

| 17:00 | 29.03.2019
01
Duben

Koncert třídy p.uč.Jelínka a Kristiny Kučerové

| 17:00 | 01.04.2019
01
Duben

Výstava výtvarného oboru ZUŠ, Městská knihovna

Výstava se koná do 30.4.2019 | 12:00 | 01.04.2019
02
Duben

Krajské kolo soutěže LDO

| 8:00 | 02.04.2019
03
Duben

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 03.04.2019
03
Duben

Třídní večírek K.Kučerová,E.Hradecká

| 16:30 | 03.04.2019
04
Duben

Třídní koncert J. Lišky PHV, 1.-.3. roč

| 16:00 | 04.04.2019
04
Duben

Třídní koncert J. Lišky 4.I. - IV.II.

| 17:00 | 04.04.2019
05
Duben

Třídní večer žáků p. uč. Š. Skleničky

| 17:00 | 05.04.2019
08
Duben

Třídní koncert žáků P. Olešňana

Hudební sál | 17:00 | 08.04.2019
09
Duben

Koncert žáků Kateřiny Vaňkové

Hudební sál | 17:00 | 09.04.2019
09
Duben

Školení CO, ZUŠ Nymburk

| 10:15 | 09.04.2019
10
Duben

Pedagogická rada

| 10:15 | 10.04.2019
10
Duben

Třídní koncert Zuzany Janiššové

| 17:00 | 10.04.2019
11
Duben

Třídní koncert A. Chlubnové

Evangelický kostel | 17:00 | 11.04.2019
12
Duben

Třídní večírek klavírní třídy Lenky Grešové

| 17:30 | 12.04.2019
15
Duben

Třídní koncert žáků M.Prokeše

| 17:00 | 15.04.2019
16
Duben

Třídní koncert Adély Ptáčkové

| 18:00 | 16.04.2019
17
Duben

Třídní koncert žáků Nely Dusové

| 17:00 | 17.04.2019
23
Duben

Třídní koncert B. Zedníkové + Absol. A. Svrčinové

| 18:15 | 23.04.2019
23
Duben

Třídní koncert Blanky Zedníkové

| 17:00 | 23.04.2019
24
Duben

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 24.04.2019
24
Duben

Třídní večer žáků p. uč. St. Měchury

| 18:00 | 24.04.2019
25
Duben

Třídní koncert žáků J. Knížkové

| 17:30 | 25.04.2019
26
Duben

Třídní koncert - M. Vlka

| 18:00 | 26.04.2019
29
Duben

Koncert učitelů

| 18:00 | 29.04.2019
02
Květen

Absolventi 2019. Výstava závěrečných prací žáků VO

Výstava se koná do 31. 5. 2019 | 17:00 | 02.05.2019
02
Květen

Třídní koncert M. Bláhové

Hudební sál | 17:30 | 02.05.2019
03
Květen

Třídní koncert žáků A. Suchánkové

Hudební sál | 17:00 | 03.05.2019
06
Květen

Koncert žáků Petry Musilové

| 17:00 | 06.05.2019
07
Květen

Absolventský koncert Natálie Knotnerové

Hudební sál | 17:00 | 07.05.2019
09
Květen

Absolventský koncert A.Šmídové a K.Melicharové

Evangelický kostel | 17:00 | 09.05.2019
10
Květen

Třídní koncert A. Jahnová

| 18:00 | 10.05.2019
15
Květen

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 15.05.2019
20
Květen

Talentové zkoušky VO

| 16:00 | 20.05.2019
23
Květen

Talentové zkoušky VO MK

| 16:00 | 23.05.2019
23
Květen

Talentové zkoušky HO

| 13:00 | 23.05.2019
24
Květen

Interní vystoupení

Hudební sál | 17:00 | 24.05.2019
27
Květen

Talentové zkoušky LDO

| 16:00 | 27.05.2019
27
Květen

Interní vystoupení

Hudební sál | 17:00 | 27.05.2019
28
Květen

Koncert pěveckého sboru Mamáter

Havířský kostelíček | 18:00 | 28.05.2019
29
Květen

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 29.05.2019
30
Květen

Závěrečný koncert

| 18:00 | 30.05.2019
31
Květen

ZUŠ OPEN

| 9:00 | 31.05.2019
01
Červen

ZUŠ OPEN

| 9:00 | 01.06.2019
03
Červen

Závěrečná výstava prací žáků VO

Výstava se uskuteční do 28.6.2019 | 18:00 | 03.06.2019
03
Červen

Postupové a závěrečné zkoušky

| 12:00 | 03.06.2019
04
Červen

Postupové a závěrečné zkoušky

| 12:00 | 04.06.2019
05
Červen

Vystoupení v Senior Parku Sokoleč

| 14:00 | 05.06.2019
05
Červen

Postupové a závěrečné zkoušky

| 12:00 | 05.06.2019
06
Červen

Postupové a závěrečné zkoušky

| 12:00 | 06.06.2019
07
Červen

Postupové a závěrečné zkoušky

| 12:00 | 07.06.2019
10
Červen

Závěrečné vystoupení TO pro školy

| 10:00 | 10.06.2019
10
Červen

Závěrečné vystoupení TO

| 18:00 | 10.06.2019
11
Červen

Závěrečné vystoupení TO

| 18:00 | 11.06.2019
11
Červen

Závěrečné vystoupení TO pro školy

| 10:00 | 11.06.2019
12
Červen

Závěrečné vystoupení TO

| 18:00 | 12.06.2019
12
Červen

Pedagogická rada

| 10:15 | 12.06.2019
12
Červen

Závěrečné vystoupení TO pro školy

| 10:00 | 12.06.2019
13
Červen

Talentové zkoušky VO MK

| 16:00 | 13.06.2019
13
Červen

Talentové zkoušky VO

| 16:00 | 13.06.2019
21
Červen

Talentové zkoušky TO

| 15:00 | 21.06.2019
21
Červen

Talentové zkoušky HO

| 13:00 | 21.06.2019
24
Červen

Talentové zkoušky TO

| 15:00 | 24.06.2019
24
Červen

Talentové zkoušky LDO

| 16:00 | 24.06.2019
26
Červen

Vystoupení v Domově důchodců

| 14:00 | 26.06.2019