Přijměte pozvání na velký Podzimní koncert do Divadla Na Kovárně 8.11. v 18.00 hodin, kde program připravili nejen studenti poděbradské ZUŠ, ale poprvé přijedou se svým hudebním i tanečním vystoupením studenti z pražské ZUŠ Bajkalská. Umělecká spolupráce našich škol měla v tomto roce 2017 premiéru na jarním koncertu v Praze a nyní se těšíme všichni na vystoupení v Poděbradech. Na koncertě se představí i Evelína Řezníčková hrou na harfu. V tomto roce jsme poprvé otevřeli výuku hry na harfu. Ukázku výuky hry na tento nástroj budete moci shlédnou 22.11. v 16.30 hodin v hudebním sále ZUŠ pod vedením renomované harfenistky MgA. Vendulky Vaňkové. Přijměte srdečné pozvání do zušky i do divadla v Poděbradech.

program koncertu 8.11.17

Podzimní koncert